22 Ağustos 2011 Pazartesi

Etamin broş, çanta süsü artık nasıl kullanırsam :)

Herkese merhabalar,
Dün gece bloguma bir baktım birde ne göreyim izleyici sayım 101 olmuş nasıl mutlu oldum anlatamam yeni gelin de dalya yaptı anlayacağınız :) Dedim madem izleyicilerin 100' ü geçti bende bir silkineyim de yaptıklarımın resimlerini çekip artık bloguma ekleyeyim. Aslına bakarsanız tembellik bunalım durumlarım olsada bu süre zarfında yine bişeyler yaptım ama tembellik diz boyu olduğundan fotoğraf çekmek hak getire tabi lakin sonunda çektim, zafer benim anlayacağınız :) Lafı daha fazla uzatmadan gelelim benim küçük etamin objelerime. Obje diyorum çünkü hem broş olarak hemde çantada kullanılabilir olduğundan artık ne denirse ondan oldu :)
Yapılışına gelince istediğiniz şablonu işledikten sonra arkasına astar olacak bir kumaş dikip, puf olmasını istiyorsanız da içine biraz elyaf doldurun son olarak da arkasına broş iğnesini sabitleyin bitti bile...Yakın fotoğraflarını da ekledim ki belki yapmak isteyen olur :)
Kendinize iyi bakın,
yeni gelin :)

15 yorum:

 1. tembelliğini atma zamanı gelmişti:)broş yada aksesuar çok güzel olmuşlar.kolye olarak bile kulanılabilir.

  YanıtlaSil
 2. Çok hoş olmuşlar, bir çok yerde kullanılabilir bunlar, anahtarlık, maskot, broş vs...
  Bu arada, daha nice izleyicilerle bol yayınlar dilerim size, sevgiler...

  YanıtlaSil
 3. Teşekkür ederim hanımlar fikirlerinizi dikkate alıcam sevgiler :)))

  YanıtlaSil
 4. harika bunlar paylaşayım arkadaşlarda görsün ellerine sağlık canım

  YanıtlaSil
 5. Teşekkür ederim ablacım :) Sevgiler...

  YanıtlaSil
 6. 102 oldu bile:)

  Ellerine sağlık.

  YanıtlaSil
 7. Teşekkür ederim hoş geldiniz :)

  YanıtlaSil
 8. çok güzel olmuşlar ellerine sağlık çok beğendim.:)

  YanıtlaSil
 9. Merhaba, ben de etamin broş yaomaya merak sardim ama isleyip kenarlardan kesince kumaş atmiyor mu? Astar kumas dikmeden once kenarlari ice mi kivirmak gerekiyor?

  YanıtlaSil
 10. Merhaba, ben de etamin broş yaomaya merak sardim ama isleyip kenarlardan kesince kumaş atmiyor mu? Astar kumas dikmeden once kenarlari ice mi kivirmak gerekiyor?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kenarlarını içe kıvırıp dikerseniz atma yapmaz:) Bir de ben broş yapmadan önce etaminin arkasını kağıt tutkalıyla tutkallıyorum.

   Sil
 11. Merhaba, etaminden broş yaparken kenarlari kesince kumaş atmiyor mu? Astar kumas dikmeden once iceri mi kivirmak gerekiyor?

  YanıtlaSil